Навчання Маркетингу (загальне)

Маркетингові дослідження і аналіз. Стратегічний і тактичний маркетинг. Управління маркетинговими кампаніями і комунікаціями. Розвиток і управління каналами збуту. Business Intelligence і IT-системи управління маркетингом. Всі ці навички можна поліпшити замовивши Наші майстер класи з навчання маркетингу.

Терміни виконання: 2 тижні

Навіщо необхідно навчання вже існуючого відділу маркетингу?

Навіщо розвивати своїх підлеглих? Одна причина полягає в тому, що службовці опанують новими вміннями і навичками, які допоможуть їм продуктивніше виконувати свою роботу, а також краще обслуговувати клієнтів - і відповідно зміцнити їхню лояльність. Ще одна причина криється в тому, що ці службовці будуть поширювати новопридбані знання, вміння і навички серед своїх колег. Це багаторазово посилить ефект розвитку персоналу. Нарешті, коли ви дбаєте про розвиток персоналу, ви ясно даєте зрозуміти, що ваші підлеглі важливі для вас і поза всяким сумнівом гідні вашого часу і уваги. Завдяки цьому службовці будуть більш відданими своїй справі і лояльними вашої компанії.

Періодичні популярні тренінги, як правило, передбачають навчання службовців базовим або короткостроковим уміням і навичкам, які їм потрібні прямо зараз для виконання своєї роботи.

Наші Майстер Класи з маркетингу - це в першу чергу обмін досвідом, надання Вашим спеціалістам не тільки базових знань, а й тактик, стратегій, інструментарію, останніх тенденцій, а також прикладів вдалих і не вдалих кейсів інших компаній, спеціально підібраних під напрямок діяльності Вашої компанії.

Наші Майстер Класи з маркетингу, як правило, дають службовцям довгострокові вміння і навички, які можуть знадобитися їм у майбутньому після того, як вони піднімуться на кілька ступенів по кар'єрних сходах.

Ринок маркетингових послуг і технологій змінюється щохвилини, встежити найманому працівникові за новими тенденціями практично не можливо. І лише періодичне підвищення кваліфікації зможе направии Ваших фахівців в актуальне і ефективне русло. Адже, службовці, які краще розбираються в тому, що вони роблять, працюють ефективніше.

Ценовой диапазон

Мінімальний пакет
300$
1
2
3
4
5
6
7
8
Рекомендований пакет
500$
1
2
3
4
5
6
7
8
Индивідуальна розробка
от 500$
1
2
3
4
5
6
7
8

Лучшие кейсы

Розробка маркетингової стратегії

Загальна інформація про організацію

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найактуальнішими новинами в сфері маркетингу, піару та діджітал технологій.