Консалтингові послуги з Політичного піару

Останнім часом зустрічається два види політиків, і громадських діячів: у кого є постійний політичний консультант і ті, хто звертається до політичних консультантів коли проблему не можуть вирішити самотужки.

Політичний консалтинг сформувався понад сто років тому як окрема спеціалізація якої потребують політики, політичні організації тощо щодня. На жаль в країнах колишнього СРСР ще не всі усвідомили, що постійний консалтинг обходиться дешевше, ніж ситуативний.

І першочерговим завданнямкожного консультанта є - показати своєму замовнику найбільш безпечний і ефективний шлях співпраці.

Терміни виконання: від 2 днів

Навіщо потрібен політичний консалтинг?

Політичний консалтинг (політичне консультування) включає в себе широкий спектр заходів: від стратегічного планування політичної кар'єри до корекції особистого іміджу, стилю рольової поведінки і зовнішнього вигляду політика. Безумовними елементами політконсалтингу є інформаційно-аналітичне забезпечення політичної діяльності, формування команди професіоналів-однодумців, індивідуальні психологічні тренінги (в тому числі - публічних виступів, спілкування з пресою, участі в дискусіях і ін.).

У період між виборами політичний консалтинг дозволяє більш ретельно окреслити цілі, провести аналіз ресурсів, щоб в майбутньому досягти потрібного результату, не витрачаючи таких сум і зусиль, як під час передвиборчої кампанії.

Політичний консалтинг - неспецифічна політична галузь паблік рилейшнз або реклами. Це особлива діяльність, що належить політиці, а не ринку, причому політиці в найширшому і в той же час сутнісному її розумінні. Політичний консалтинг - не інститут демократичного суспільства, він така ж давня річ, як і сама політика. «Демократичне суспільство» - в певному сенсі винахід політичних консультантів, або, принаймні, щось, що стало за їх посередництвом.

Політичний консультант - це не теоретик «політичної реклами», не «політолог». Тобто не "теоретик політики». Він взагалі не теоретик, він практик. Точно така ж фігура політичного життя як депутат, губернатор, мер, міністр, чиновник, журналіст тощо. У цьому сенсі політичні консультанти настільки ж древні, як і політика. Це не новомодний винахід, як багато "експертів" кажуть на поширених останнім часом круглих столах і експертних зборах.

Виборча кампанія - далеко не все, чим займається консультант. Область політики широка. Наприклад, може бути завдання пролобіювати якусь ідею або якусь людину, може бути завдання влаштувати скандал, або, наприклад, зробити так, щоб хтось пішов з посади. Або організувати кампанію дезінформації певних людей. Є і більш «прості» заняття - зібрати інформацію, проаналізувати наслідки якої-небудь події, зробити прогноз можливих варіантів розвитку ситуації.

Політика не вичерпується публічною політикою, іміджем, рекламою, зв'язками з громадськістю. Навіть виборча кампанія не вичерпується рекламою, роботою над іміджем та ін. Величезна кількість досліджень, які необхідно зробити перед кампанією і в її процесі - робота явно не для іміджмейкера, а для соціолога. Аналітика, є спеціальністю політолога. Я вже не кажу про такі неодмінні кваліфікації як психолог і навіть ... ілюзіоніст (так, так, мислення ілюзіоніста, фокусника дуже схоже з мисленням консультанта).

Ценовой диапазон

Міниімальний пакет
300$
1
2
3
4
5
6
7
8
Рекомендований пакет
500$
1
2
3
4
5
6
7
8
Индивідуальна розробка
от 500$
1
2
3
4
5
6
7
8

Лучшие кейсы

Розробка PR кампанії

Загальна інформація про організацію

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найактуальнішими новинами в сфері маркетингу, піару та діджітал технологій.