Створення Парсерів будь-якої складності

Створюючи веб-сайт, його власник неминуче стикається з проблемою – де брати контент? Оптимальний варіант: знайти інформацію там де її дуже багато в Інтернеті. Але при цьому доводиться вирішувати такі завдання:

Парсинг сайтів є ефективним рішенням для автоматизації збору і зміни інформації.

Терміни виконання: від 7 днів

Що таке парсинг?

У загальному сенсі, парсинг – це лінійне зіставлення послідовності слів з правилами мови. Поняття «мова» розглядається в широкому контексті. Це може бути людською мовою (наприклад, російською), що використовується для комунікації людей. А може і формалізований мову, зокрема, будь-яку мову програмування.

Парсинг сайтів – послідовний синтаксичний аналіз інформації, розміщеної на інтернет-сторінках. Що представляє з себе текст інтернет-сторінок? Иерархичный набір даних, структурований за допомогою людських і комп'ютерних мов. На людській мові надана інформація, знання, заради яких, власне, люди і користуються Інтернетом. Комп'ютерні мови (html, JavaScript, css) визначають як інформація виглядає на моніторі.

Де використовуються парсеры?

Парсери і грабери використовуються при необхідності автоматизації сайту:

 1. Підтримання інформації в актуальному стані. Застосовується в таких областях, де інформація швидко втрачає актуальність і вже непридатна через буквально кілька хвилин. У таких випадках ручне її редагування практично неможливо або вимагає колосальних витрат людських ресурсів. Наприклад, для відображення курсу валют або погоди.
 2. Повному або частковому копіюванні матеріалів сайту з подальшим розміщенням цих матеріалів на своїх ресурсах. Наприклад, для використання на сателітах. При цьому текст може бути попередньо пропущений через синонімайзером або оброблений рерайтером для підвищення унікальності. Дуже часто парсингу піддаються сайти з відгуками про кіно і книгах, а так само сайти з рецептами, текстами пісень і віршів.
 3. Об'єднання потоків інформації з різних джерел в одному місці та її постійне оновлення. Наприклад, існують агрегатори, які збирають всі пропозиції з сайтів по фрілансу в одному місці. Вони дозволяють миттєво відстежувати всі пропозиції і бути одним з перших відгукнулися на пропозицію роботодавця. Агрегування новинних потоків з декількох джерел і так далі.

Чи портібен парсер на сайті?

У людей, які ніколи не чули про парсерах може виникнути питання: "Навіщо потрібен парсер?". Насправді сфер, у яких знайшли своє застосування парсера, величезна кількість, ось деякі з них:

 1. Якщо ви власник магазину і вам потрібно в стислі терміни його наповнити. Парсер чудово впоратися із завданням збору інформації про товари і подальшим наповненням вашого інтернет магазину.
 2. Можливо ви агент з нерухомості, значить перед вами стоїть завдання постійного моніторингу оголошень. Якщо вам не хочеться займатися цією рутинною завданням вручну, значить вам потрібен парсер нерухомості!
 3. Припустимо, ви хочете створити свій сайт або блог, але вам не хочеться займатися його регулярним наповненням вручну. Автоматизувати процес наповнення допоможе парсер. Також ви зможете уникализировать контент за допомогою синонимизации або автоматичного перекладу.
 4. Можливо ваша робота передбачає регулярний пошук нових партнерів або клієнтів, але самостійно шукати контакти в мережі — досить тривалий і малоефективний процес. Для автоматизації збору контактів вам потрібен парсер.
 5. Якщо сфера вашої діяльності пов'язана з SEO, значить є велика ймовірність того, що ви стикаєтеся з завданнями аналізу посилань з видачі пошуковиків, відвідуваності сайтів, запитів зі статистики різних сервісів і т. д. В такому разі ви, напевно, вже давно зрозуміли, що вам потрібен парсер (парсер Google, парсер Yandex). З його допомогою ви автоматизуєте процес збору необхідної інформації і отримаєте її в зручному форматі для подальшого аналізу.
 6. Для ЗМІ парсер - ідеальне рішення автоматизувати збір інформації з інформ агентств та інших ЗМІ, а також при необхідності запустити свою стрічку "огляду преси".

Як працюе парсер?

Будь-який процес парсинга складається з декількох етапів:

 1. Завантаження коду сторінок, з яких отримано необхідні дані. Найпоширенішим способом для отримання коду є бібліотека cURL для мови PHP.
 2. Аналіз отриманої інформації. На цьому етапі отримують необхідну інформацію з усієї отриманої. Для цієї мети використовують регулярні вирази.
 3. Обробка і перетворення даних. В рамках даного фрагмента процесу перетворюють дані в потрібний формат.
 4. Генерація результату і його виведення у файл або на екран – завершальний етап парсингу.
 5. Результатом парсинга може бути текстовий файл, файл Ексель, csv, HTML файл, каталог з картинками, відео або будь-який інший формат за бажанням.

Парсинг сайтів – це найкращий спосіб автоматизувати процес збору і збереження інформації. Завдяки парсеру можна створювати і оновлювати сайти, схожі за оформленням, змістом і структурою.

Переваги парсеров и граберов

Недоліки Парсеров и граберов

Для найкращого результату парсер слід використовувати лише для збору інформації.

Але сама інформація повинна бути оброблена в багатьох випадках видозмінена.

Використання парсерів тільки для копіювання чужого контенту в чистому вигляді - не саме вигідне рішення для бізнесу.

Увага!

Парсер - це інструмент збору інформації, для її подальшого використання. Не використовуйте його для піратських цілей. Тільки Законні дії можуть зробити Ваш бізнес успішним!

Ценовой диапазон

Мінімальний пакет
200$
1
2
3
4
5
6
7
8
Рекомендований пакет
300$
1
2
3
4
5
6
7
8
Індивідуальна розробка
від 300$
1
2
3
4
5
6
7
8

Лучшие кейсы

Бриф на розробку сайту

Загальна інформація про організацію
Додаткова інформація про сайт
 1. Доменне ім'я для Вашого сайту (необхідно підкреслити)
 2. Назва Вашого сайту (необхідне підкреслити)
 3. Цілі веб-проекту (пронумерувати в порядку приоритетності)
 4. Тип сайту (необхідне підкреслити)
 5. Сайт є
 6. Загальне враження про компанію, продукцію/послуги, яке повинно створюватися у цільової аудиторії від відвідування сайту?

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найактуальнішими новинами в сфері маркетингу, піару та діджітал технологій.