Створення Мобільної версії сайту

Ви коли-небудь звертали увагу яку кількість людей навколо вас які користуються смартфонами? Величезна частина життя сучасної людини протікає в інтернеті і телефоні. Тому великий відсоток потенційних клієнтів знайомляться з компаніями та їх товарами через телефон.

Терміни виконання: від 7 днів

Навіщо потрібна мобільна версія сайту?!

Користувачів, які користуються смартфонами і планшетами, для перегляду сайтів з кожним роком стає все більше, вони їдуть за кермом автомобіля і під час зупинок відволікаються на свій телефон, вони в кафе і ресторані, в парку, в офісі і навіть вдома. Вони беруть свої телефони і щось шукають в інтернеті, грають або працюють. Чому і навіщо? Бо так швидше і зручніше отримати інформацію скрізь!

Згідно з нещодавнім дослідженням TNS Web index, кількість користувачів, що виходять в інтернет зі своїх мобільних пристроїв перевищує 60% від числа всіх користувачів інтернету. І ці цифри постійно зростають! Але варто звернути увагу, що статистика може бути різною для різних видів сайтів, товарів, послуг.

Места выхода пользователей в интернет с мобильных устройств

І що з цим знанням робити, запитаєте ви?! Все просто. У вас є бізнес. У бізнесу є інтернет-сайт. Сайт потрібен для того, щоб розповісти клієнтам про послугу або продукт, який ви пропонуєте. Сайт - це інструмент, за допомогою якого ви інформуєте, продаєте, залучаєте, взаємодієте з клієнтами, які приносять гроші у вашу компанію. Ви дбаєте про сайті. Робите його привабливим, зручним і корисним. Ваша компанія виділяє маркетингові бюджети на просування сайту в пошукових системах. Щоб клієнтів стало більше, і щоб вони не пішли до конкурента. Вірно?

На якомусь етапі Ви дізнаєтеся, що більше 30% користувачів, які виходять в інтернет з мобільних пристроїв - це теж ваші клієнти: майбутні або справжні. 
   
І що, подумаєте ви? Так виглядають сайти. Просто екран занадто маленький, але можна наблизити, збільшити. Працює повільно, нечитаний текст, все дрібно, незручна навігація, але це ж мобільний телефон.

Є один нюанс — основна частина мобільних відвідувачів таких сайтів відразу покидає їх. Не вчиняє цільових дій, не купує товар або послугу, не заповнює заявку, а переходить на інші сайти, які більш зручні для них. 

А це - до 30% втрачених відвідувачів. До 30% витрачених даремно маркетингових бюджетів. І недоотриманий дохід.

Крім цього останні вимоги пошукових машин до якісних сайтів ставлять власників цих сайтів перед фактом того, що відсутність мобільної версії сайту негативно впливає на позиції сайту в пошуку. І навпаки, мобільна версія сайту дає переваги в SEO і SEM технологіях. 

Проблема і рішення

Рішення випливає з проблеми. Потрібно, щоб Ваш сайт виглядав на смартфоні крупно, зручно, зберігав всі функції і можливості основного сайту і, при цьому, був швидким і легким.

Потрібна мобільна версія сайту, яка б зручно і швидко працювала у всіх мобільних браузерах.

Які плюси можна ще виділити? Терявшиеся раніше, незадоволені мобільні відвідувачі починають перетворюватися в ваших клієнтів, це помітно, якщо ви стежите за статистикою відвідувань. Конверсія в цільові дії збільшується на 50-100% серед мобільного аудиторії.

Стає більше лояльних, нових, задоволених клієнтів. Просто тому, що з вашим сайтом стало простіше і зручніше взаємодіяти там, де це зручно клієнту.

Дізнатися про послуги, знайти найближчий офіс, розрахувати тариф залишити заявку, дізнатися номер телефону, сплатити, скористатися особистим кабінетом тепер можна прямо з мобільного телефону. Чи це не зручно?

Види мобільної версії сайту

Існує п'ять основних технологій створення сайтів:

 Ми розглянемо кожну технологію за такими критеріями:

Чим більше зірок, тим вище показник, тим краще рішення, тим вартість нижче.

виды мобильной версии сайта

Responsive

Це — окремий мобільний сайт. Потребує високих затрат співробітників, терміни — від 2 місяців. Якість, зручність користування і вартість — висока.

Щоб зробити сайт зручним для мобільних користувачів часто створюють так само окремі версії сайтів — спеціально орієнтовані на користувача зі смартфоном/планшетом. Найбільш поширена практика — перенаправлення мобільних користувачів на спеціальний піддомен (m.example.com, mobile.example.com і т. д.). Напевно, в 99% випадків, мобільна версія являє собою урізану основну версію — лише з тим функціоналом, який, на думку розробників, необхідний і корисний користувачам мобільних пристроїв і планшетів.

Переваги мобільного сайту

Недоліки мобільного сайту

В цілому, створення мобільних версій сайтів виправдовує себе досить добре, зокрема, для великих проектів. Як приклад — Amazon використовує у себе спеціальну мобільну версію сайту.

Конструктор (скрипт)

Більше підходить для малого бізнесу. Адаптує сайт під масштаб екрану. Шаблонні рішення, функціональні обмеження. Якість, вартість низькі. Швидкість створення — висока. 

Переваги Конструктора

Недоліки Конструктора

Технологія eski.mobi (адаптивний дизайн).

Синергія адаптивного дизайну і технології JavaScript. Дозволяє звільнити ресурси замовника на 90%. Потрібно лише твердження готових сторінок мобільного сайту. Термін запуску до 30 днів. Якість, вартість і зручність використання - рівні. 

Переваги адаптивного дизайну

Недоліки адаптивного дизайна

В цілому ідея розробки мобільної версії в адаптивному дизайні досить популярна, незважаючи на вищевказані мінуси. Зокрема, цю концепцію цілком підтримують такі гіганти, як, наприклад, Google...

Висновки

З точки зору економії ресурсів найкращим варіантом виглядає Технологія eski.mobi. Головне – не загрузнути в тонкощах реалізації, надати найбільш корисні функції користувачам. Пам'ятати, що головне – контент, а «красивості» (анімація, графіка) відходять на другий план.

Якщо ж необхідно отримати тимчасове дешеве і швидке рішення, то на допомогу приходить шаблонний скрипт, який адаптує Ваш сайт під масштаб екрану не роблячи наголос на деталі.

Для великих проектів, яким важлива швидкість завантаження сайту, рекомендується розробка окремого мобільного сайту, у деяких випадках змішування Адаптивного дизайну з інструментом Responsive

Ценовой диапазон

Шаблонний сценарій
150$
1
2
3
4
5
6
7
8
Адаптивний дизайн сайту
від 350$
1
2
3
4
5
6
7
8
Індивідуальна розробка
від 700$
1
2
3
4
5
6
7
8

Лучшие кейсы

Бриф на розробку сайту

Загальна інформація про організацію
Додаткова інформація про сайт
  1. Доменне ім'я для Вашого сайту (необхідно підкреслити)
  2. Назва Вашого сайту (необхідне підкреслити)
  3. Цілі веб-проекту (пронумерувати в порядку приоритетності)
  4. Тип сайту (необхідне підкреслити)
  5. Сайт є
  6. Загальне враження про компанію, продукцію/послуги, яке повинно створюватися у цільової аудиторії від відвідування сайту?

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найактуальнішими новинами в сфері маркетингу, піару та діджітал технологій.