Створення Порталів новин

Електронні газети вже давно стали невід'ємною частиною мережевого контенту. Тисячі користувачів не спускаються до кіоску або до поштової скриньки за свіжою пресою, а обирають своїх закладок Utro.ru, Gazeta.ru, Vesti.ru, Rbc.ru або інші адреси, які стоять у розділі «ЗМІ/Періодика різних каталогів». Інтернет як медіа не має собі рівних, специфіка та переваги електронних видань визначаються, звичайно, широкими можливостями Мережі...

Терміни виконання: від 1 місяця

Переваги Інтернет ЗМІ

Технологічні переваги

В першу чергу, це оперативність надання інформації. В наш час інформація застаріває дуже швидко, а Інтернет дозволяє розвивати максимальну швидкість доступу до неї. Існує безліч різноманітних можливостей широкого використання on-line-потоків (тобто передачі інформації в режимі реального часу). Це різноманітні трансляції, стрічки новин і т. д. При цьому інтернет-сайт не має обмежень за обсягом і часу показу.

На відміну від телебачення чи радіомовлення, інтернет-сайт може надати свіжу інформацію у повному обсязі в будь-який час. Будь-яке мережеве видання може оновлювати статті стільки разів на день, скільки заманеться, і видавати стрічку новин в режимі реального часу. Переваги електронних ЗМІ багато оцінили під час виборів (з чого, правда, і почалося протистояння «влада -інтернет-громадськість»), З іншого боку, Інтернет дозволяє накопичувати і зберігати інформацію. Тобто створювати архіви будь-якої глибини. Замість того, щоб детально описувати якусь проблему і її розвиток, автор може просто поставити гіперпосилання на вихідні матеріали, тим самим заощадивши місце.

Можливих технічних рішень у е-газети існує маса: функція пошуку, надання інформації в будь-якому вигляді (текст, зображення, графіка, аудіофайли, відео),
push-канали і т. д. Правда, існують і обмеження, пов'язані з додатковими можливостями: читач не буде чекати завантаження сторінки по 3 години. І ще один момент - в друкованому виданні можна розмістити матеріал по вертикалі, по горизонталі, діагоналі і взагалі верстати газету, як завгодно. У той час як у е-газети особливого вибору немає - розмір монітора, як правило, 15 дюймів.

Інтерактивність

Будь-яка редакція паперового видання починається з відділу листів, куди стікаються претензії, поздоровлення, обурення, вдячні відгуки і думки читачів. Половина «гласу народного» губиться по дорозі, частина взагалі не прочитується. Чи варто говорити, що зворотний зв'язок з читачем е-видання набагато простіше?

Це не тільки електронна пошта, яка тепер є у будь-якого поважаючого себе офлайнового ЗМІ, але і форуми, чати, гостьові книги, конференції. За тим самим принципом «Вранці в газеті - через ...пару хвилин в куплеті».

А якщо говорити про можливості вивчення та аналізу аудиторії, то тут перевага повністю на боці онлайнових ЗМІ: запити користувачів можна виявити за допомогою електронної анкети (причому для отримання достатньої кількості результатів опитування досить 2-3 днів, максимум тижня), можна зібрати докладну статистику відвідувань сайту: скільки відвідувачів ходять на сервер, як часто, в який час, з будь ресурсів і на які сторінки (грубо кажучи, чим, власне, читач живе і які його інтереси), тобто отримати інформацію, яка у випадку з традиційними ЗМІ збирається методом дорогих опитувань.

Портал новин що це?!

Портал новин – це завжди великий інформаційний ресурс, основна ставка в розвитку якого робиться на формуванні гідного контенту. Природно, що ключовим наповненням для новинного сайт є новини. Які – це вже питання інше. Можна виділити як мінімум дві класифікації новинних сайтів – за специфікою і територіальною ознакою.

За специфікою новинні сайти діляться на:

За територіальним охопленням новинні сайти включати новини, що стосуються:

На цьому класифікація новинних сайтів не обмежується.

Створення новинного сайту це завжди надійні і виправдані інвестиції – звичайно, якщо новинний портал виконаний професійно.

Структура новинних сайтів в більшості випадків складна. Як правило, такі сайти містять по кілька розділів і підрозділів, складні багаторівневі меню, велика кількість компонентів і модулів, можуть мати форум.

Графічний дизайн новинного сайту не повинен містити надмірностей. Традиційно він завжди простий.

Етапи створення новинного порталу

Рішення для друкованих видань

Бурхливий розвиток мережевих технологій приготувало для інтернет-видань виклик, про який вони не відразу стали здогадуватися. Самі користувачі Мережі стали виробниками інформаційного матеріалу. Це починалося з банального балаканини на форумах. Можливість залишати анонімні коментарі спровокувала користувачів на вуличну війну, що стала природним атрибутом мережевих видань. І часто було сумно читати злі матюки коментарі неосвічених людей, розміщені під цікавими і неординарними статтями.

Іншою формою інформаційного самовираження стали блоги. Саме в блогерському середовищі стала виникати конкуренція по відношенню до традиційних ЗМІ. Деякі блоги більш оперативно повідомляли про цікаві події. Якщо раніше для виходу інформації в світ потрібна була своя друкарня, то тепер роль «друкарні» став виконувати ноутбук з виходом в інтернет.

Свою революційну роль зіграло і появу соціальних мереж. Проведене в 2013 році дослідження компаній John S. and James L. Knight Foundation і Pew Research Center показало, що соціальна мережа Facebook стала популярним джерелом новин.

Як показали результати дослідження, соціальна мережа стала дуже гнучким інструментом. Можливість абсолютно різних людей залишати посилання на цікаві події дозволяє окремій людині під час серфінгу в мережі без зусиль знаходити різні новини.

На самому Facebook все ж переважають новини розважального характеру. Менша частка таких новин припадає на повідомлення зі світу спорту і політики. Користувачів у цій ситуації приваблює можливість самим брати участь у написанні новин, коментуванні та поширення їх через соціальні мережі.

За даними огляду «Яндекс» за 2014 рік, загальна кількість українських акаунтів в соціальних мережах вже перейшло позначку в 40 млн. За кількістю облікових записів лідирує «ВКонтакте» (близько 27 млн), на другому місці «Однокласники» з 11 млн, замикає трійку Facebook (3,2 млн).

Треба визнати, що блогери не просто стали конкурувати з редакціями. Їх активна творча «діяльність» призвела до певної дискредитації публіцистичного та аналітичного жанрів. У якийсь момент навіть сама професія «журналіст» стала здаватися суспільству чомусь не дуже гідним.

Зараз очевидно, що захоплення з приводу необмежених можливостей так званої «громадянської журналістики» виявилися передчасними. Так, у плані оперативності збройні мікроблогами в соціальних мережах «громадянські журналісти» можуть випереджати і друковані, і навіть онлайнові ЗМІ. Але, «громадянська журналістика» виявляється беззубою в плані аналізу, узагальнень, глибини. Тут все-таки відчувається наліт дилетантизму, який виправляється тільки роботою в професійній редакції. З іншого боку «громадянська журналістика» перемагає в редакції швидкості видачі інформації, відсутність натяку на ангажування, відсутність реклами. Суміш класичної журналістики і Нью Медіа за оцінкою Західних фахівців – це майбутнє інтернет-ЗМІ, яке почалося вже зараз.

Ценовой диапазон

Мінімальний пакет
1200$
1
2
3
4
5
6
7
8
Рекомендований пакет
2500$
1
2
3
4
5
6
7
8
Індивідуальна розробка
від 2500$
1
2
3
4
5
6
7
8

Лучшие кейсы

Бриф на розробку сайту

Загальна інформація про організацію
Додаткова інформація про сайт
  1. Доменне ім'я для Вашого сайту (необхідно підкреслити)
  2. Назва Вашого сайту (необхідне підкреслити)
  3. Цілі веб-проекту (пронумерувати в порядку приоритетності)
  4. Тип сайту (необхідне підкреслити)
  5. Сайт є
  6. Загальне враження про компанію, продукцію/послуги, яке повинно створюватися у цільової аудиторії від відвідування сайту?

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найактуальнішими новинами в сфері маркетингу, піару та діджітал технологій.