Створення Інтернет магазинів

Незважаючи на бурхливе зростання Інтернет-комерції, далеко не всі підприємці розуміють, у чому переваги Інтернет-магазину, особливо якщо вже є оффлайна торгова точка. Але саме в такому випадку переваги Інтернет-магазину проявляються найкраще, адже оффлайн бізнес отримує не тільки відмінне джерело додаткового прибутку, виходу на нові ринки, але і можливість порівняння ефективності вкладення коштів. Вдала ідея для Інтернет-магазину може принести дійсно хороші доходи.

Терміни виконання: від 20 днів

Замовляти інтернет магазин потрібно вже зараз!

Так навіщо потрібен Інтернет-магазин сучасному підприємцю? В залежності від того, чи є у вас вже діючий оффлайн-бізнес, він може бути як доповненням до нього, або ж основним джерелом доходу. Вже відштовхуючись від цього, потрібно планувати бюджет створення магазину і його розвитку. Над онлайнової майданчиком треба вести постійну роботу, детально опрацювати бізнес-план Інтернет-магазину - це не просто візитка, створена «для галочки»... це повноцінний і дуже ефективний інструмент продажів. Плюсів у онлайн-бізнесу, порівняно з оффлайном, досить багато.

Переваги запуску інтернет-магазину

Переваги самописного інтернет магазину

Шлях створення інтернет магазину

Створені нашим агентством інтернет магазини - це готовий бізнес, що приносить дохід уже з перших днів з моменту запуску.

Інтернет магазини не тільки зручні покупцям, але і повністю автоматизовані, інтегровані з бухгалтерськими та логістичними програмами, прайс майданчиками.
Відмітною якістю є зручність і простота користування для адміністратора магазину. Нашими платформами може без навчання користуватися навіть новачок.Кожен магазин готується індивідуально під уподобання потенційних покупців, а також під потреби та реалії замовника.

Ценовой диапазон

Мінімальний пакет
1000$
1
2
3
4
5
6
7
8
Рекомендований пакет
1500$
1
2
3
4
5
6
7
8
Індивідуальна раработка під ключ
від 1500$
1
2
3
4
5
6
7
8

Лучшие кейсы

Бриф на розробку сайту

Загальна інформація про організацію
Додаткова інформація про сайт
  1. Доменне ім'я для Вашого сайту (необхідно підкреслити)
  2. Назва Вашого сайту (необхідне підкреслити)
  3. Цілі веб-проекту (пронумерувати в порядку приоритетності)
  4. Тип сайту (необхідне підкреслити)
  5. Сайт є
  6. Загальне враження про компанію, продукцію/послуги, яке повинно створюватися у цільової аудиторії від відвідування сайту?

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найактуальнішими новинами в сфері маркетингу, піару та діджітал технологій.