Створення сайту Dog Puller

Перед нами стояло завдання розробити достатньо інформативний сайт для Федерації собачого виду спорту - Dog Puller. З цією метою ми розбили проект на кілька етапів і приступили до роботи.

Мета проекту: Створення інформаційного сайту для Федерації Dog Puller
Дата проведення: 02/04/2014 - 16/04/2014
Бюджет: 1000$
Детальний опис:

Щоб як найкраще оптимізувати час і можливості, було вирішено розбити проект на кілька етапів:

  1. На першому був створений дизайн сайту;
  2. Потім, проведена його верстка;
  3. І на третьому етапі планувалося створення сайту Dog Puller.

В результаті чого, на головній сторінці сайту була опублікована загальна інформація про вид спорту. Там коротко, але інформативно описуються можливості, які набуває власник тварини, купуючи пуллер.

Далі, була розроблена сторінка, яка детально інформувала користувачів про правила чемпіонату. Саме тут зібралася вся фактична інформація про тривалість змагання, умови проведення і навіть розмірі поля.

А щоб не завантажувати користувача інформацією, була розроблена додаткова сторінка з найближчими анонсами заходів. Відвідавши яку, завдяки фільтру, людина легко сортує те, що йому необхідно: найближчі чи територіальні заходи. Там же розташована клавіша реєстрації на подію.

А після успішної участі в чемпіонаті власники тварин мають можливість побачити свого переможця на спеціальній сторінці - зал слави. Там лідери змагань групуються згідно регіону проведення, а також конкретному чемпіонату.

І, звичайно ж, наявність фото-відео галереї чемпіонів доповнило  інформативність сайту на всі сто. Тепер кожен, хто цікавиться цим видом спорту може швидко і легко ознайомитися з усіма можливостями Дог пуллер.

Також планувався запуск сторінки з відео-текстовими уроками при підготовці до участі в чемпіонаті.

Зараз проект заморожений у зв'язку з браком бюджету на верстку і запуск сайту.

Результат

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найактуальнішими новинами в сфері маркетингу, піару та діджітал технологій.