Емо

«Емо» - один з найбільших виробників ортопедичної продукції в Італії.

Протягом всього процесу виробництва компанія дотримується суворого критерію якості, від промислового дизайну до вибору матеріалів. «Емо» співпрацює зі стратегічними партнерами по всьому світу, які дають їй можливість вибрати новітні технології для виробництва ортопедичних товарів. ТМ «Емо» значно полегшує життя ортопеда і пацієнта. Знання, досвід, висока продуктивність і різноманітність продуктів дозволяють мати найширший асортимент на ринку.

В «Емо» завжди відкриті двері, аби навчити своїх клієнтів всім ноу-хау, оскільки постійно вводяться нові методи в ортопедії. Основна мета - допомогти своїм клієнтам адаптуватися під ортопедичні вироби. Для кожного захворювання, кожен пацієнт вимагає індивідуального рішення. І це завжди враховується співробітниками компанії.

«Емо» виробляє продукти з високою технічною складовою. Відповідно технічний відділ підтримує своїх клієнтів протягом усього лікування, від патологічного дослідження до адаптації продукту. Крім того, «Емо» постійно організовує навчальні заходи (конференції, семінари, курси ...), призначені для підвищення кваліфікації, проводить презентації нових продуктів, і ділиться всіми своїми теоретичними та практичними знаннями зі студентами та професійними ортопедами.

Проекти

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найактуальнішими новинами в сфері маркетингу, піару та діджітал технологій.