Київський Славістичний Університет

Київський славістичний університет - вищий навчальний заклад України IV рівня акредитації.

Протягом 18 років продовжує традиції вивчення слов'янської історії, культури, мов, міжнародних відносин, економіки. Висока ідея науки і освіти в розвитку славістики в Україні завжди була і є головним завданням для викладачів нашого університету.

За час його існування, завдяки плідній співпраці з інститутами Національної академії наук України, АПН України університет став науково-навчальним комплексом. За рейтингом кафедри ЮНЕСКО наш університет був визнаний класичним.

Взаємовідносини між викладачами та студентами будуються на принципах демократичних відносин, що дозволяє з оптимізмом дивитися в майбутнє, підвищувати якість підготовки фахівців і покращувати матеріальну базу.

У розробці ідеї створення навчального закладу взяли активну участь дипломати, науковці, державні та громадські діячі.

Проекти

Маркетинг

Сайт Київського Славістичного Університету
Добрий університет потребує в гарного сайту. При розробці даного сайту враховувалися не тільки переваги університету. Розробка спиралася на досвід створення сайтів провідних ВНЗ світу, і враховувала вподобання української аудиторії.
Просування Київського Славістичного Університету в соціальних медіа
Добрий університет потребує гарного подання в соціальних мережах. За цим в першу чергу були налаштовані: обмін інформацією між студентами, викладачами та абітурієнтами, обговорення проблемних питань, а також популяризація університету по всій території України.

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найактуальнішими новинами в сфері маркетингу, піару та діджітал технологій.