Торгівельна Марка "PULLER"

Puller - це унікальний український продукт, створений для собаківників і їхніх вихованців.

Кожен собаківник знайомий з фіолетовим кільцем під назвою пуллер, яке одночасно є спортивним снарядом і улюбленою іграшкою для вихованця.

А кожен маркетолог знає, що унікальні продукти, такі як Puller, мають специфічну цільову аудиторію. Укупі це вимагають професійного погляду і тонкого майстерності при реалізації проекту.

І агентство інформаційних комунікацій «Соціалізм» не тільки знайшло цей підхід, а і впровадило в реальність саме те, чого так не вистачало цільової аудиторії.

Тепер пророблена робота приносить плоди.

Проекти

Маркетинг

Створення маркетингової стратегії 2013-2014 для ТМ пуллер
Підняття впізнаваності продукту, вихід на ринок США та Азії, збільшення попиту на продукт
SMM просування ТМ Пуллер
ТМ пуллер - виробник унікального снаряда для собак у вигляді двох фіолетових кілець. SMM підтримка торгової марки PULLER здійснюється в загальній маркетинговій стратегії розвитку продукту, розробленої нашим агентством.
Створення сайту візитки ТМ PULLER
Дана сторінка була розміщена на домені puller.us і стала основою для перших міжнародних договорів виробника.
Оновлення сайту ТМ PULLER
Приємною знахідкою ресурс став і для власників зообізнеса адже завдяки сайту Puller, вони змогли скористатися функцією оптового замовлення через особистий кабінет.
Створення сайту Dog Puller
Перед нами стояло завдання розробити достатньо інформативний сайт для Федерації собачого виду спорту - Dog Puller. З цією метою ми розбили проект на кілька етапів і приступили до роботи.
Створення презентаційного відео для ТМ пуллер
Створення презентаційного відео для показу в торгових точках і на виставках
Створення презентаційного відео для Пуллер Максі
Дане відео призначене для циклічного відображення в Торгових точках, а також на стендах торгової марки на всіляких виставках.
SEO просування сайту ТМ пуллер (Рус)
Одним з інструментів річної маркетингової стратегії торгової марки стала seo оптимізація корпоративного сайту під російськомовні пошукові запити, а також SEM підтримка ресурсу.
SEO просування сайту ТМ пуллер (USA)
Одним з інструментів стратегії виведення торгової марки Пуллер на ринок США стала SEO оптимізація корпоративного сайту під англомовні пошукові запити, а також SEM підтримка ресурсу.

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найактуальнішими новинами в сфері маркетингу, піару та діджітал технологій.