Компанія "АВЗ"

Науково-впроваджувальний центр "Агроветзахист" з 1993 року займається розробкою та виробництвом лікарських засобів для тварин. За минулі роки вивели на ринок понад 300 продуктів, більша частина з яких користується любов'ю і довірою споживачів і сьогодні.
 
Постійно ведеться пошук, випробування і розробки нових лікарських засобів, що дозволяють захистити здоров'я братів наших менших. Наукову групу очолює Заслужений діяч науки Росії, доктор ветеринарних наук, професор. Під його керівництвом успішно трудяться шість професорів, два доктори і десять кандидатів наук. Більш того, по багатьох проектах плідно АВЗ співпрацює з провідними вченими Росії.
 
На виробництві «НВЦ Агроветзахист», оснащеному найсучаснішим обладнанням, працюють висококваліфіковані фахівці. ВТК і лабораторія підприємства обладнані за останнім словом техніки, що дозволяє повністю контролювати виробничий процес від сировини до виходу готової продукції.
Проекти

Піар

Інформаційні кампанії
Інформаційна кампанія для АВЗ стала вдалою шаховою грою з гідним супротивником - бюрократією та корупцією і чорним ринком. У час, коли виконавчі органи не діяли, даний метод був єдиним для вирішення існуючих проблем.

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найактуальнішими новинами в сфері маркетингу, піару та діджітал технологій.