Агентство інформаційних комунікацій "Соціалізм" було засновано в 2013 році в процесі розширення маркетингового агентства "CRN". 14 років менеджменту проектів, інформаційних кампаній, розробок маркетингових концепцій и стратегій, Всі ці кроки привели до створення агентства повного циклу з чесним девізом "Кожному - за потребою, від кожного - по можливості".

Досвід минулих 14 років дає нам всі можливі інструменти для успішних проектів, починаючи з етапу розробки і закінчуючи отриманням результату.

Від інших агентств нас відрізняє зручні умови співпраці, і повна відповідальність перед клієнтом за взяті на себе обов'язки.
 

Види діяльності

У Вас є можливість отримати весь спектр послуг починаючи з розробки маркетингової концепції / стратегії продукту / послуги до досягнення поставлених цілей і завдань.
Інформаційні кампанії для Вашого бізнесу сприймаються простіше. При необхідності наші фахівці мають на озброєнні "не стандартні" інструменти і рішення.
Ваша ідея може стати реальністю. Наші фахівці не тільки матеріалізують ваші думки, але і зроблять Ваш задум популярним на просторах інтернету.
Ви отримуєте весь спектр консалтингових послуг у сфері маркетингу.   "Кожному питанню відповідь" "Кожній проблемі - рішення"
Комплексні рішення - готові пакети рішень для бізнесу, а також інструменти, що не входять в класичну схему маркетингу та піару, але можливі в роботі для досягнення поставленої мети.
Будь-яка ідея може бути візуалізована, будь-яка відсутність ідеї може бути заповнена креативним підходом наших дизайнерів.

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найактуальнішими новинами в сфері маркетингу, піару та діджітал технологій.