Як українці користуються інтернетом в 2016 році

06 Октябрь 2016

Ви коли-небудь замислювалися, скільки часу середньостатистична людина проводить в Інтернеті? Якщо немає, то не біда. За вас це вже зробила Компанія Google. Вірніше, компанія TNS Infratest провела дослідження за індивідуальним замовленням компанії Google.


Не так давно співробітники цієї компанії презентували спеціальне дослідження, яке вони проводили в нашій країні з січня по березень 2016 року. Виявилося, що третина українців користується Інтернетом зі своїх особистих смартфонів! Показник серед українців до 35 років говорить сам за себе - 75% з них заходять в Інтернет саме через гаджети. Тому в Україні за останні 3 роки кількість власників смартфонів зросла на 150% і далі продовжує зростати.


За даними Google, українці заходять в світ Інтернету з своїх смартфонів для:

  • пошуку необхідної інформації - 45%;
  • серфінгу в соціальних мережах - 42%;
  • перегляду різних відео - 37%.

Згідно з опитуванням, 85% громадян України щодня заходять в Інтернет. Хтось з телефону, хтось з робочого комп'ютера, а хтось з особистого планшета. При цьому показник відвідуваності в Інтернеті серед молоді становить 98%.

У компанії відзначають, що 61% українських громадян, коли дивляться телевізор, все одно час від часу заходять в Інтернет через свій смартфон. Найчастіше українці щодня дивляться онлайн-відео в Інтернеті - таких 49%. Серед молоді цей показник ще вище - 71%.

Співробітники компанією TNS Infratest за 3 місяці опитали 1000 українців старше 16 років. Результати опитування показують, що в останні роки Інтернет став невід'ємною частиною нашого життя, а смартфони дають можливість перебувати у всесвітній павутині в будь-який зручний для вас час.

Раз на тиждень ми відправляємо дайджест з найактуальнішими новинами в сфері маркетингу, піару та діджітал технологій.