Inter Cars - Ukraine Corp.

Inter Cars- це найбільший у Центрально-Східній Європі дистриб'ютор запчастин до легкових і вантажних автомобілів, а також до автофургонів. З травня 2004 р компанія котирується на Варшавській фондовій біржі. У липні 2007 р компанія підписала угоду про об'єднання з фірмою JC Auto - лідером на ринку автозапчастин до японських та корейських автомобілів. Завдяки злиттю істотно зміцнилася роль АТ Inter Cars на польському та європейському ринках. Стратегічна мета фірми - утримати лідерство в Центрально-Східній Європі.
 
АТ Inter Cars в даний час має 141 філія в країні, а також 85 відділів в Європі (Чехія, Словаччина, Україна, Литва, Латвія, Угорщина, Хорватія, Румунія).
У пропозиції компанії знаходиться понад мільйон різних автозапчастин до легкових і вантажних автомобілів. Незалежно від того, європейської або азіатської марки автомобіль, клієнти можуть знайти до нього повний асортимент запчастин, а також скористатися великим вибором інструментів і обладнання для автосервісів. Завдяки такій різноманітності пропозицію фірми АТ Inter Cars найбагатше в Польщі.
Projects of the Marketing Agency

Once a week, we send a digest with the most up-to-date news of Marketing, PR and Digital Technologies.